Продукція > YFW > YFW12N65AF
YFW12N65AF
Виробник: YFW
Transistor N-Channel MOSFET; Unipolar; 650V; 12A; 720Ohm; 32.1W; -55°C ~ 150°C; Substitute: 12N65-LGE; PTA12N65; 12N65F; DM12N65E; LNE12N65; SW12N65; LND12N65; YFW12N65AF TO220F YFW T12N65 YFW
кількість в упаковці: 50 шт
на замовлення 200 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 50
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис YFW12N65AF YFW
Transistor N-Channel MOSFET; Unipolar; 650V; 12A; 720Ohm; 32.1W; -55°C ~ 150°C; Substitute: 12N65-LGE; PTA12N65; 12N65F; DM12N65E; LNE12N65; SW12N65; LND12N65; YFW12N65AF TO220F YFW T12N65 YFW, кількість в упаковці: 50 шт.