500V 13A 60W 550mOhm@10V 4V@250uA TO-220F Single FETs, MOSFETs Odpowiednik: BXP18N50F; LGE18N50F; YFW13N50AF; YFW13N50AF TO220F YFW TYFW13N50AF YFW
кількість в упаковці: 50 шт
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 50
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис YFW13N50AF YFW
500V 13A 60W 550mOhm@10V 4V@250uA TO-220F Single FETs, MOSFETs Odpowiednik: BXP18N50F; LGE18N50F; YFW13N50AF; YFW13N50AF TO220F YFW TYFW13N50AF YFW, кількість в упаковці: 50 шт.