TYFW16P02S_YFW_YFW.pdf
Виробник: YFW
Transistor P-Channel MOSFET; 20V; 12V; 20mOhm; 16A; 10W; -55°C ~ 150°C; LTB:31-JULY-2024; Equivalent: IRFR7404TR; IRF7404; IRF7404-GURT; YFW16P02S SOIC-8 YFW TYFW16P02S YFW
кількість в упаковці: 100 шт
на замовлення 200 шт:
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис YFW16P02S YFW
Transistor P-Channel MOSFET; 20V; 12V; 20mOhm; 16A; 10W; -55°C ~ 150°C; LTB:31-JULY-2024; Equivalent: IRFR7404TR; IRF7404; IRF7404-GURT; YFW16P02S SOIC-8 YFW TYFW16P02S YFW, кількість в упаковці: 100 шт.