TYFW30N06AD_YFW_repaired_YFW.pdf
Виробник: YFW
Transistor N-Channel MOSFET; 60V; 20V; 40mOhm; 30A; 35W; -55°C ~ 150°C; Similar to: STD20NF06T4; YFW30N06AD TO-252 YFW TYFW30N06AD YFW
кількість в упаковці: 100 шт
на замовлення 1065 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 200
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис YFW30N06AD YFW
Transistor N-Channel MOSFET; 60V; 20V; 40mOhm; 30A; 35W; -55°C ~ 150°C; Similar to: STD20NF06T4; YFW30N06AD TO-252 YFW TYFW30N06AD YFW, кількість в упаковці: 100 шт.