Продукція > YFW > YFW30N10AC
YFW30N10AC
YFW30N10AC
TIRL540_YFW_x_YFW.pdf
Виробник: YFW
Transistor N-Channel MOSFET; 100V; 20V; 45mOhm; 30A; 88W; -55°C ~ 150°C; Odpowiednik: IRL540N; IRL 540 N; YFW30N10AC; IRL540N-VB; IRL540N-CN; YFW30N10AC TIRL540 YFW
кількість в упаковці: 50 шт
на замовлення 200 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 50
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис YFW30N10AC YFW
Transistor N-Channel MOSFET; 100V; 20V; 45mOhm; 30A; 88W; -55°C ~ 150°C; Odpowiednik: IRL540N; IRL 540 N; YFW30N10AC; IRL540N-VB; IRL540N-CN; YFW30N10AC TIRL540 YFW, кількість в упаковці: 50 шт.