YM120C60N151
YM120C60N151 Amphenol Advanced Sensors (Thermometrics)
YM120.pdf
Виробник: Amphenol Advanced Sensors (Thermometrics)
Description: PTC RESET FUSE 265V 57MA RADIAL
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Disc
Size / Dimension: 0.157" Dia x 0.177" T (4.00mm x 4.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Ceramic
Operating Temperature: 0°C ~ 55°C
Lead Spacing: 0.200" (5.08mm)
Current - Hold (Ih) (Max): 57 mA
Current - Trip (It): 80 mA
Voltage - Max: 265V
Height - Seated (Max): 0.256" (6.50mm)
Current - Max: 200 mA
Resistance - 25°C (Typ): 150 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PTC RESET FUSE 265V 57MA RADIAL, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Disc, Size / Dimension: 0.157" Dia x 0.177" T (4.00mm x 4.50mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Ceramic, Operating Temperature: 0°C ~ 55°C, Lead Spacing: 0.200" (5.08mm), Current - Hold (Ih) (Max): 57 mA, Current - Trip (It): 80 mA, Voltage - Max: 265V, Height - Seated (Max): 0.256" (6.50mm), Current - Max: 200 mA, Resistance - 25°C (Typ): 150 Ohms.