Продукція > SAMWHA > YM1V337M10010VR
YM1V337M10010VR
YM1V337M10010VR SAMWHA
YM series.pdf
Виробник: SAMWHA
Category: SMD Hybrid Capacitors
Description: Capacitor: hybrid; -55÷125°C; ±20%; 330uF; 35VDC; SMD; Ø10x10mm
Type of capacitor: hybrid
Mounting: SMD
Capacitance: 330µF
Operating voltage: 35V DC
Body dimensions: Ø10x10mm
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -55...125°C
Height: 10mm
Diameter: 10mm
Manufacturer series: YM
на замовлення 912 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD Hybrid Capacitors, Description: Capacitor: hybrid; -55÷125°C; ±20%; 330uF; 35VDC; SMD; Ø10x10mm, Type of capacitor: hybrid, Mounting: SMD, Capacitance: 330µF, Operating voltage: 35V DC, Body dimensions: Ø10x10mm, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -55...125°C, Height: 10mm, Diameter: 10mm, Manufacturer series: YM.