YM4025M00033T1521027
YM4025M00033T1521027 Hefei Jingweite Electronics Co., Ltd.
JWT2520OSC%20Spec.pdf
Виробник: Hefei Jingweite Electronics Co., Ltd.
Description: XTAL OSC XO 25.0000MHZ CMOS SMD
Packaging: Case
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: CMOS
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 35mA
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Part Status: Active
Frequency: 25 MHz
Base Resonator: Crystal
Supplier Device Package: 4-VDFN (3.2x2.5)
на замовлення 300 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: XTAL OSC XO 25.0000MHZ CMOS SMD, Packaging: Case, Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 35mA, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Part Status: Active, Frequency: 25 MHz, Base Resonator: Crystal, Supplier Device Package: 4-VDFN (3.2x2.5).