YP153K6000S102
YP153K6000S102 NextGen Components
YP153K6000S102.pdf
Виробник: NextGen Components
Description: 153.6KHz Crystal 20ppm 12.5pF
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, J-Lead
Load Capacitance: 12.5pF
Size / Dimension: 0.315" L x 0.150" W (8.00mm x 3.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Tolerance: ±20ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.098" (2.50mm)
Frequency: 153.6 kHz
на замовлення 60000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 153.6KHz Crystal 20ppm 12.5pF, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, J-Lead, Load Capacitance: 12.5pF, Size / Dimension: 0.315" L x 0.150" W (8.00mm x 3.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Tolerance: ±20ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.098" (2.50mm), Frequency: 153.6 kHz.