YPAL1.80N
YPAL1.80N Amphenol Advanced Sensors (Thermometrics)
YP%20Series%20.pdf
Виробник: Amphenol Advanced Sensors (Thermometrics)
Description: PTC RESET FUSE 30V 450MA RADIAL
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Disc
Size / Dimension: 0.354" Dia x 0.138" T (9.00mm x 3.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Ceramic
Operating Temperature: 0°C ~ 60°C
Lead Spacing: 0.200" (5.08mm)
Current - Hold (Ih) (Max): 450 mA
Current - Trip (It): 900 mA
Voltage - Max: 30V
Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm)
Current - Max: 3 A
Resistance - 25°C (Typ): 1.8 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PTC RESET FUSE 30V 450MA RADIAL, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Disc, Size / Dimension: 0.354" Dia x 0.138" T (9.00mm x 3.50mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Ceramic, Operating Temperature: 0°C ~ 60°C, Lead Spacing: 0.200" (5.08mm), Current - Hold (Ih) (Max): 450 mA, Current - Trip (It): 900 mA, Voltage - Max: 30V, Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm), Current - Max: 3 A, Resistance - 25°C (Typ): 1.8 Ohms.