YPBJ9.40T
YPBJ9.40T Amphenol Advanced Sensors (Thermometrics)
YP%20Series%20.pdf
Виробник: Amphenol Advanced Sensors (Thermometrics)
Description: PTC RESET FUSE 80V 90MA RADIAL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial, Disc
Size / Dimension: 0.354" Dia x 0.138" T (9.00mm x 3.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Ceramic
Operating Temperature: 0°C ~ 60°C
Lead Spacing: 0.200" (5.08mm)
Current - Hold (Ih) (Max): 90 mA
Current - Trip (It): 190 mA
Voltage - Max: 80V
Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm)
Current - Max: 3 A
Resistance - 25°C (Typ): 9.4 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PTC RESET FUSE 80V 90MA RADIAL, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Disc, Size / Dimension: 0.354" Dia x 0.138" T (9.00mm x 3.50mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Ceramic, Operating Temperature: 0°C ~ 60°C, Lead Spacing: 0.200" (5.08mm), Current - Hold (Ih) (Max): 90 mA, Current - Trip (It): 190 mA, Voltage - Max: 80V, Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm), Current - Max: 3 A, Resistance - 25°C (Typ): 9.4 Ohms.