YPCL0120N
YPCL0120N Amphenol Advanced Sensors (Thermometrics)
YP%20Series%20.pdf
Виробник: Amphenol Advanced Sensors (Thermometrics)
Description: PTC RESET FUSE 265V 35MA RADIAL
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Disc
Size / Dimension: 0.256" Dia x 0.197" T (6.50mm x 5.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Ceramic
Operating Temperature: 0°C ~ 60°C
Lead Spacing: 0.200" (5.08mm)
Current - Hold (Ih) (Max): 35 mA
Current - Trip (It): 80 mA
Voltage - Max: 265V
Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm)
Current - Max: 400 mA
Resistance - 25°C (Typ): 120 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PTC RESET FUSE 265V 35MA RADIAL, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Disc, Size / Dimension: 0.256" Dia x 0.197" T (6.50mm x 5.00mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Ceramic, Operating Temperature: 0°C ~ 60°C, Lead Spacing: 0.200" (5.08mm), Current - Hold (Ih) (Max): 35 mA, Current - Trip (It): 80 mA, Voltage - Max: 265V, Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm), Current - Max: 400 mA, Resistance - 25°C (Typ): 120 Ohms.