YR32K76800S101
YR32K76800S101 NextGen Components
YR32K76800S101.pdf?rlkey=7bz9phfencb43vsd8edyguffl&st=h1nurje6&dl=1
Виробник: NextGen Components
Description: 32.768KHZ 10PPM 12.5PF SZIE 3215
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-SMD, No Lead
Load Capacitance: 12.5pF
Size / Dimension: 0.126" L x 0.059" W (3.20mm x 1.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: kHz Crystal (Tuning Fork)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: -0.034ppm, ±0.006ppm
Frequency Tolerance: ±10ppm
Operating Mode: Fundamental
Supplier Device Package: 2-SMD (3.2x1.5)
Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm)
на замовлення 3000000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 32.768KHZ 10PPM 12.5PF SZIE 3215, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, No Lead, Load Capacitance: 12.5pF, Size / Dimension: 0.126" L x 0.059" W (3.20mm x 1.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: kHz Crystal (Tuning Fork), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: -0.034ppm, ±0.006ppm, Frequency Tolerance: ±10ppm, Operating Mode: Fundamental, Supplier Device Package: 2-SMD (3.2x1.5), Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm).