YSC42-1203000 NINGHAI YINGJIAO ELECTRIC
Виробник: NINGHAI YINGJIAO ELECTRIC
AC/DC, 36W, Вход: 230VAC, Выход: 12V/3.0A, размеры: 103х48х33 мм, IP67 Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
на замовлення 2 шт:
термін постачання 5 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
AC/DC, 36W, Вход: 230VAC, Выход: 12V/3.0A, размеры: 103х48х33 мм, IP67 Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт, кількість в упаковці: 1 шт.