Продукція > YINGJIAO > YSD100L-2404000
YSD100L-2404000
YSD100L-2404000 YINGJIAO
YSD_100L_100.pdf
Виробник: YINGJIAO
Category: Din Rail Mounting Power Supplies
Description: Power supply: switching; for DIN rail; 96W; 24VDC; 4A; 90÷264VAC
Type of power supply: switching
Output voltage: 24V DC
Power: 96W
Supply voltage: 90...264V AC
Kind of power supply: for DIN rail
Body dimensions: 55x100x92mm
Mounting: for DIN rail mounting
Caution!: rated parameters obtained at full load
Electrical connection: terminal block
Operating temperature: -10...60°C
Number of outputs: 1
Output current: 4A
Efficiency: 86%
Manufacturer series: YSD-L
Protection: anti-overload OLP; anti-overvoltage OVP; overheating OTP; short circuit protection SCP
на замовлення 2 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Din Rail Mounting Power Supplies, Description: Power supply: switching; for DIN rail; 96W; 24VDC; 4A; 90÷264VAC, Type of power supply: switching, Output voltage: 24V DC, Power: 96W, Supply voltage: 90...264V AC, Kind of power supply: for DIN rail, Body dimensions: 55x100x92mm, Mounting: for DIN rail mounting, Caution!: rated parameters obtained at full load, Electrical connection: terminal block, Operating temperature: -10...60°C, Number of outputs: 1, Output current: 4A, Efficiency: 86%, Manufacturer series: YSD-L, Protection: anti-overload OLP; anti-overvoltage OVP; overheating OTP; short circuit protection SCP.