Продукція > YINGJIAO > YSD100S-2403830
YSD100S-2403830
YSD100S-2403830 YINGJIAO
YSD_100S.pdf
Виробник: YINGJIAO
Category: Din Rail Mounting Power Supplies
Description: Power supply: switching; for DIN rail; 92W; 24VDC; 3.83A; OUT: 1
Type of power supply: switching
Kind of power supply: for DIN rail
Power: 92W
Output voltage: 24V DC
Output current: 3.83A
Mounting: for DIN rail mounting
Body dimensions: 90x70.2x58.4mm
Number of outputs: 1
Operating temperature: -20...70°C
Protection: anti-overload OLP; anti-overvoltage OVP; short circuit protection SCP
Efficiency: 90%
Manufacturer series: YSD-S
Caution!: rated parameters obtained at full load
на замовлення 4 шт:
Написати відгук
Category: Din Rail Mounting Power Supplies, Description: Power supply: switching; for DIN rail; 92W; 24VDC; 3.83A; OUT: 1, Type of power supply: switching, Kind of power supply: for DIN rail, Power: 92W, Output voltage: 24V DC, Output current: 3.83A, Supply voltage: 90...264V AC, Electrical connection: terminal block, Mounting: for DIN rail mounting, Body dimensions: 90x70.2x58.4mm, Number of outputs: 1, Operating temperature: -20...70°C, Protection: anti-overload OLP; anti-overvoltage OVP; short circuit protection SCP, Efficiency: 90%, Manufacturer series: YSD-S, Caution!: rated parameters obtained at full load.