Продукція > YINGJIAO > YSD20L-2400420
YSD20L-2400420
  • YSD20L-2400420
  • YSD20L-2400420
YSD20L-2400420 YINGJIAO
YSD_20L_10.pdf
Виробник: YINGJIAO
Category: Din Rail Mounting Power Supplies
Description: Power supply: switching; for DIN rail; 10W; 24VDC; 670mA; OUT: 1
Type of power supply: switching
Kind of power supply: for DIN rail
Power: 10W
Output voltage: 24V DC
Output current: 0.67A
Mounting: for DIN rail mounting
Body dimensions: 23x100x92mm
Number of outputs: 1
Operating temperature: -20...70°C
Protection: anti-overload OLP; anti-overvoltage OVP; overheating OTP; short circuit protection SCP
Efficiency: 84%
Manufacturer series: YSD-L
Caution!: rated parameters obtained at full load
на замовлення 4 шт:
Написати відгук
Category: Din Rail Mounting Power Supplies, Description: Power supply: switching; for DIN rail; 10W; 24VDC; 670mA; OUT: 1, Type of power supply: switching, Kind of power supply: for DIN rail, Power: 10W, Output voltage: 24V DC, Output current: 0.67A, Supply voltage: 90...264V AC, Electrical connection: terminal block, Mounting: for DIN rail mounting, Body dimensions: 23x100x92mm, Number of outputs: 1, Operating temperature: -20...70°C, Protection: anti-overload OLP; anti-overvoltage OVP; overheating OTP; short circuit protection SCP, Efficiency: 84%, Manufacturer series: YSD-L, Caution!: rated parameters obtained at full load.