Продукція > YINGJIAO > YSD60L-12005000
YSD60L-12005000
YSD60L-12005000 YINGJIAO
YSD_60L_60.pdf
Виробник: YINGJIAO
Category: Din Rail Mounting Power Supplies
Description: Power supply: switching; for DIN rail; 60W; 12VDC; 5A; 90÷264VAC
Type of power supply: switching
Kind of power supply: for DIN rail
Power: 60W
Output voltage: 12V DC
Output current: 5A
Supply voltage: 90...264V AC
Electrical connection: terminal block
Mounting: for DIN rail mounting
Body dimensions: 41x100x92mm
Number of outputs: 1
Operating temperature: -20...70°C
Protection: anti-overload OLP; anti-overvoltage OVP; overheating OTP; short circuit protection SCP
Efficiency: 86%
Manufacturer series: YSD-L
Caution!: rated parameters obtained at full load
на замовлення 5 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Din Rail Mounting Power Supplies, Description: Power supply: switching; for DIN rail; 60W; 12VDC; 5A; 90÷264VAC, Type of power supply: switching, Kind of power supply: for DIN rail, Power: 60W, Output voltage: 12V DC, Output current: 5A, Supply voltage: 90...264V AC, Electrical connection: terminal block, Mounting: for DIN rail mounting, Body dimensions: 41x100x92mm, Number of outputs: 1, Operating temperature: -20...70°C, Protection: anti-overload OLP; anti-overvoltage OVP; overheating OTP; short circuit protection SCP, Efficiency: 86%, Manufacturer series: YSD-L, Caution!: rated parameters obtained at full load.