Продукція > YINGJIAO > YSD60L-48001250
YSD60L-48001250
YSD60L-48001250 YINGJIAO
YSD_60L_60.pdf
Виробник: YINGJIAO
Category: Din Rail Mounting Power Supplies
Description: Power supply: switching; for DIN rail; 60W; 48VDC; 1.25A; OUT: 1
Type of power supply: switching
Kind of power supply: for DIN rail
Power: 60W
Output voltage: 48V DC
Output current: 1.25A
Mounting: for DIN rail mounting
Body dimensions: 41x100x92mm
Number of outputs: 1
Operating temperature: -20...70°C
Protection: anti-overload OLP; anti-overvoltage OVP; overheating OTP; short circuit protection SCP
Efficiency: 78%
Manufacturer series: YSD-L
Caution!: rated parameters obtained at full load
на замовлення 5 шт:
Написати відгук
Category: Din Rail Mounting Power Supplies, Description: Power supply: switching; for DIN rail; 60W; 48VDC; 1.25A; OUT: 1, Type of power supply: switching, Kind of power supply: for DIN rail, Power: 60W, Output voltage: 48V DC, Output current: 1.25A, Supply voltage: 90...264V AC, Electrical connection: terminal block, Mounting: for DIN rail mounting, Body dimensions: 41x100x92mm, Number of outputs: 1, Operating temperature: -20...70°C, Protection: anti-overload OLP; anti-overvoltage OVP; overheating OTP; short circuit protection SCP, Efficiency: 78%, Manufacturer series: YSD-L, Caution!: rated parameters obtained at full load.