Продукція > YINGJIAO > YSD60S-1204500
YSD60S-1204500
YSD60S-1204500 YINGJIAO
YSD_60S.pdf
Виробник: YINGJIAO
Category: Din Rail Mounting Power Supplies
Description: Power supply: switching; for DIN rail; 54W; 12VDC; 4.5A; 90÷264VAC
Type of power supply: switching
Kind of power supply: for DIN rail
Power: 54W
Output voltage: 12V DC
Output current: 4.5A
Mounting: for DIN rail mounting
Body dimensions: 52x90x58mm
Number of outputs: 1
Operating temperature: -20...70°C
Protection: anti-overload OLP; anti-overvoltage OVP; short circuit protection SCP
Efficiency: 88%
Manufacturer series: YSD-S
Caution!: rated parameters obtained at full load
на замовлення 4 шт:
Написати відгук
Category: Din Rail Mounting Power Supplies, Description: Power supply: switching; for DIN rail; 54W; 12VDC; 4.5A; 90÷264VAC, Type of power supply: switching, Kind of power supply: for DIN rail, Power: 54W, Output voltage: 12V DC, Output current: 4.5A, Supply voltage: 90...264V AC, Electrical connection: terminal block, Mounting: for DIN rail mounting, Body dimensions: 52x90x58mm, Number of outputs: 1, Operating temperature: -20...70°C, Protection: anti-overload OLP; anti-overvoltage OVP; short circuit protection SCP, Efficiency: 88%, Manufacturer series: YSD-S, Caution!: rated parameters obtained at full load.