Продукція > YINGJIAO > YSD60S-2402500
YSD60S-2402500
YSD60S-2402500 YINGJIAO
YSD_60S.pdf
Виробник: YINGJIAO
Category: Din Rail Mounting Power Supplies
Description: Power supply: switching; for DIN rail; 60W; 24VDC; 2.5A; 90÷264VAC
Type of power supply: switching
Kind of power supply: for DIN rail
Power: 60W
Output voltage: 24V DC
Output current: 2.5A
Supply voltage: 90...264V AC
Body dimensions: 52x90x58mm
Protection: anti-overload OLP; anti-overvoltage OVP; short circuit protection SCP
Operating temperature: -20...70°C
Electrical connection: terminal block
Number of outputs: 1
Efficiency: 90%
Caution!: rated parameters obtained at full load
Mounting: for DIN rail mounting
Manufacturer series: YSD-S
на замовлення 2 шт:
Написати відгук
Category: Din Rail Mounting Power Supplies, Description: Power supply: switching; for DIN rail; 60W; 24VDC; 2.5A; 90÷264VAC, Type of power supply: switching, Kind of power supply: for DIN rail, Power: 60W, Output voltage: 24V DC, Output current: 2.5A, Supply voltage: 90...264V AC, Body dimensions: 52x90x58mm, Protection: anti-overload OLP; anti-overvoltage OVP; short circuit protection SCP, Operating temperature: -20...70°C, Electrical connection: terminal block, Number of outputs: 1, Efficiency: 90%, Caution!: rated parameters obtained at full load, Mounting: for DIN rail mounting, Manufacturer series: YSD-S.