Продукція > YINGJIAO > YSDH480-24020000
YSDH480-24020000
YSDH480-24020000 YINGJIAO
YSDH_480.pdf
Виробник: YINGJIAO
Category: Din Rail Mounting Power Supplies
Description: Power supply: switching; for DIN rail; 480W; 24VDC; 20A; 90÷264VAC
Type of power supply: switching
Kind of power supply: for DIN rail
Power: 480W
Output voltage: 24V DC
Output current: 20A
Supply voltage: 90...264V AC
Body dimensions: 85.5x125x129mm
Protection: anti-overload OLP; anti-overvoltage OVP; overheating OTP; short circuit protection SCP
Operating temperature: -25...70°C
Electrical connection: terminal block
Number of outputs: 1
Efficiency: 94%
Caution!: rated parameters obtained at full load
Mounting: for DIN rail mounting
Manufacturer series: YSDH
на замовлення 2 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Din Rail Mounting Power Supplies, Description: Power supply: switching; for DIN rail; 480W; 24VDC; 20A; 90÷264VAC, Type of power supply: switching, Kind of power supply: for DIN rail, Power: 480W, Output voltage: 24V DC, Output current: 20A, Supply voltage: 90...264V AC, Body dimensions: 85.5x125x129mm, Protection: anti-overload OLP; anti-overvoltage OVP; overheating OTP; short circuit protection SCP, Operating temperature: -25...70°C, Electrical connection: terminal block, Number of outputs: 1, Efficiency: 94%, Caution!: rated parameters obtained at full load, Mounting: for DIN rail mounting, Manufacturer series: YSDH.