YSL100T-3602100 NINGHAI YINGJIAO ELECTRIC
Виробник: NINGHAI YINGJIAO ELECTRIC
AC/DC, 75.6W, Вход: 220VAC, Выход: 2100mA/18...36V, размеры 320*30*19 мм, PFC, IP30 Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
AC/DC, 75.6W, Вход: 220VAC, Выход: 2100mA/18...36V, размеры 320*30*19 мм, PFC, IP30 Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт, кількість в упаковці: 1 шт.