YSL100T-7200700 NINGHAI YINGJIAO ELECTRIC
Виробник: NINGHAI YINGJIAO ELECTRIC
AC/DC, 50.4W, Вход: 220VAC, Выход: 700mA/36...72V, размеры 320*30*19 мм, PFC, IP30 Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
на замовлення 1 шт:
термін постачання 5 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
AC/DC, 50.4W, Вход: 220VAC, Выход: 700mA/36...72V, размеры 320*30*19 мм, PFC, IP30 Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт, кількість в упаковці: 1 шт.