Продукція > YINGJIAO > YSL150F-12011000
YSL150F-12011000
YSL150F-12011000 YINGJIAO
Виробник: YINGJIAO
Category: LED Power Supplies
Description: Power supply: switching; LED; 132W; 12VDC; 11A; 220÷240VAC; IP20
Type of power supply: switching
Application: LED
Kind of power supply: LED
Power: 132W
Output voltage: 12V DC
Output current: 11A
Supply voltage: 220...240V AC
IP rating: IP20
Body dimensions: 179x58x20mm
Protection: anti-overload OLP; anti-overvoltage OVP; short circuit protection SCP
Operating temperature: -20...45°C
Electrical connection: screw terminals
Number of outputs: 1
Efficiency: 90%
Power consumption without load: <0.5W
Operating modes: constant voltage
Caution!: rated parameters obtained at full load
на замовлення 5 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: LED Power Supplies, Description: Power supply: switching; LED; 132W; 12VDC; 11A; 220÷240VAC; IP20, Type of power supply: switching, Application: LED, Kind of power supply: LED, Power: 132W, Output voltage: 12V DC, Output current: 11A, Supply voltage: 220...240V AC, IP rating: IP20, Body dimensions: 179x58x20mm, Protection: anti-overload OLP; anti-overvoltage OVP; short circuit protection SCP, Operating temperature: -20...45°C, Electrical connection: screw terminals, Number of outputs: 1, Efficiency: 90%, Power consumption without load: .