Продукція > YINGJIAO > YSL20M-2400625
YSL20M-2400625
YSL20M-2400625 YINGJIAO
YSL20M-15W.pdf
Виробник: YINGJIAO
Category: LED Power Supplies
Description: Power supply: switching; LED; 15W; 24VDC; 625mA; 220÷240VAC; IP44
Kind of power supply: LED
Power: 15W
Output voltage: 24V DC
Output current: 0.625A
Supply voltage: 220...240V AC
IP rating: IP44
Body dimensions: 130x42x17mm
Protection: anti-overload OLP; anti-overvoltage OVP; short circuit protection SCP
Operating temperature: -20...45°C
Electrical connection: wires
Number of outputs: 1
Efficiency: 88%
Power consumption without load: <0.5W
Operating modes: constant voltage
Caution!: rated parameters obtained at full load
на замовлення 12 шт:
Написати відгук
Category: LED Power Supplies, Description: Power supply: switching; LED; 15W; 24VDC; 625mA; 220÷240VAC; IP44, Type of power supply: switching, Application: LED, Kind of power supply: LED, Power: 15W, Output voltage: 24V DC, Output current: 0.625A, Supply voltage: 220...240V AC, IP rating: IP44, Body dimensions: 130x42x17mm, Protection: anti-overload OLP; anti-overvoltage OVP; short circuit protection SCP, Operating temperature: -20...45°C, Electrical connection: wires, Number of outputs: 1, Efficiency: 88%, Power consumption without load: .