Продукція > YINGJIAO > YSL50F-2402080
YSL50F-2402080
YSL50F-2402080 YINGJIAO
YSL50F-50W.pdf
Виробник: YINGJIAO
Category: LED Power Supplies
Description: Power supply: switching; LED; 50W; 24VDC; 2.08A; 220÷240VAC; IP20
Kind of power supply: LED
Power: 50W
Output voltage: 24V DC
Output current: 2.08A
Supply voltage: 220...240V AC
IP rating: IP20
Body dimensions: 160x58x18mm
Protection: anti-overload OLP; anti-overvoltage OVP; short circuit protection SCP
Operating temperature: -20...45°C
Electrical connection: screw terminals
Number of outputs: 1
Efficiency: 88%
Power consumption without load: <0.5W
Operating modes: constant voltage
Caution!: rated parameters obtained at full load
на замовлення 10 шт:
Написати відгук
Category: LED Power Supplies, Description: Power supply: switching; LED; 50W; 24VDC; 2.08A; 220÷240VAC; IP20, Type of power supply: switching, Application: LED, Kind of power supply: LED, Power: 50W, Output voltage: 24V DC, Output current: 2.08A, Supply voltage: 220...240V AC, IP rating: IP20, Body dimensions: 160x58x18mm, Protection: anti-overload OLP; anti-overvoltage OVP; short circuit protection SCP, Operating temperature: -20...45°C, Electrical connection: screw terminals, Number of outputs: 1, Efficiency: 88%, Power consumption without load: .