Продукція > SAMWHA > YT1H107M10010VR
YT1H107M10010VR
YT1H107M10010VR SAMWHA
YT.pdf
Виробник: SAMWHA
Category: SMD Hybrid Capacitors
Description: Capacitor: hybrid; -55÷150°C; ±20%; 100uF; 50VDC; SMD; Ø10x10mm
Type of capacitor: hybrid
Operating temperature: -55...150°C
Tolerance: ±20%
Capacitance: 100µF
Operating voltage: 50V DC
Mounting: SMD
Body dimensions: Ø10x10mm
Diameter: 10mm
Height: 10mm
Manufacturer series: YT
на замовлення 974 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD Hybrid Capacitors, Description: Capacitor: hybrid; -55÷150°C; ±20%; 100uF; 50VDC; SMD; Ø10x10mm, Type of capacitor: hybrid, Operating temperature: -55...150°C, Tolerance: ±20%, Capacitance: 100µF, Operating voltage: 50V DC, Mounting: SMD, Body dimensions: Ø10x10mm, Diameter: 10mm, Height: 10mm, Manufacturer series: YT.