YW04010005BL YS Tech USA
Виробник: YS Tech USA
Description: 40X10MM 5V BALL, 4500RPM, 2 WIRE
Packaging: Box
Voltage - Rated: 5VDC
Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 4500 RPM
Air Flow: 4.5 CFM (0.126m³/min)
Width: 10.00mm
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 21.5dB(A)
Static Pressure: 0.079 in H2O (19.6 Pa)
Power (Watts): 0.45 W