YW04010005BM YS Tech USA
YW04010005BM.pdf
Виробник: YS Tech USA
Description: FAN AXIAL 40X10MM BALL 5VDC WIRE
Packaging: Box
Voltage - Rated: 5VDC
Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 5500 RPM
Air Flow: 5.6 CFM (0.157m³/min)
Width: 10.00mm
Termination: 2 Wire Leads
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 26.5dB(A)
Static Pressure: 0.114 in H2O (28.4 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 650 mW
на замовлення 730 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 40X10MM BALL 5VDC WIRE, Packaging: Box, Voltage - Rated: 5VDC, Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 5500 RPM, Air Flow: 5.6 CFM (0.157m³/min), Width: 10.00mm, Termination: 2 Wire Leads, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 26.5dB(A), Static Pressure: 0.114 in H2O (28.4 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 650 mW.