Продукція > YS TECH USA > YW04020005LL-N-12
YW04020005LL-N-12
YW04020005LL-N-12 YS TECH USA
YW04020-N.pdf
Виробник: YS TECH USA
Description: FAN AXIAL 40X20MM 5VDC WIRE
Packaging: Box
Voltage - Rated: 5VDC
Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H
Bearing Type: Sintec
RPM: 4500 RPM
Air Flow: 6.1 CFM (0.171m³/min)
Width: 20.00mm
Termination: 2 Wire Leads
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 17.0dB(A)
Static Pressure: 0.111 in H2O (27.6 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 300 mW
на замовлення 15 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 40X20MM 5VDC WIRE, Packaging: Box, Voltage - Rated: 5VDC, Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H, Bearing Type: Sintec, RPM: 4500 RPM, Air Flow: 6.1 CFM (0.171m³/min), Width: 20.00mm, Termination: 2 Wire Leads, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 17.0dB(A), Static Pressure: 0.111 in H2O (27.6 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 300 mW.