Продукція > IGUS > Z14.3.048.0
Z14.3.048.0
Z14.3.048.0 IGUS
E14-EN.pdf
Виробник: IGUS
Category: Cable Chains
Description: Cable chain; Z14; Bend.rad: 48mm; L: 1006mm; Int.height: 19mm
Type of cable accessories: cable chain
Manufacturer series: Z14
Bending radius: 48mm
Length: 1006mm
Version: frames openable from inner radius
External height: 25mm
External width: 50mm
Internal height: 19mm
Internal width: 38mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Cable Chains, Description: Cable chain; Z14; Bend.rad: 48mm; L: 1006mm; Int.height: 19mm, Type of cable accessories: cable chain, Manufacturer series: Z14, Bending radius: 48mm, Length: 1006mm, Version: frames openable from inner radius, External height: 25mm, External width: 50mm, Internal height: 19mm, Internal width: 38mm.