Z2SMB150
Z2SMB150 DIOTEC SEMICONDUCTOR
z2smb1.pdf
Виробник: DIOTEC SEMICONDUCTOR
Category: SMD Zener diodes
Description: Diode: Zener; 3W; 150V; SMD; reel,tape; SMB; single diode; Z2SMB
Type of diode: Zener
Power dissipation: 3W
Zener voltage: 150V
Mounting: SMD
Tolerance: ±5%
Kind of package: reel; tape
Case: SMB
Semiconductor structure: single diode
Manufacturer series: Z2SMB
на замовлення 153 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD Zener diodes, Description: Diode: Zener; 3W; 150V; SMD; reel,tape; SMB; single diode; Z2SMB, Type of diode: Zener, Power dissipation: 3W, Zener voltage: 150V, Mounting: SMD, Tolerance: ±5%, Kind of package: reel; tape, Case: SMB, Semiconductor structure: single diode, Manufacturer series: Z2SMB.
Інші пропозиції Z2SMB150
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Z2SMB150 Z2SMB150 Виробник : Diotec Semiconductor z2smb1.pdf Description: DIODE ZENER 150V 2W SMB
на замовлення 3000 шт:
Z2SMB150 Z2SMB150 Виробник : Diotec Semiconductor z2smb1.pdf Zener Diodes Zener, SMB, 150V, 2W, 5%