Z2SMB200
Z2SMB200 Diotec Semiconductor
z2smb1.pdf
Виробник: Diotec Semiconductor
Description: DIODE ZENER 200V 2W DO214AA
Tolerance: ±5%
Packaging: Bulk
Package / Case: DO-214AA, SMB
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -50°C ~ 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 200 V
Impedance (Max) (Zzt): 150 Ohms
Supplier Device Package: DO-214AA (SMB)
Power - Max: 2 W
Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 150 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 200V 2W DO214AA, Tolerance: ±5%, Packaging: Bulk, Package / Case: DO-214AA, SMB, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -50°C ~ 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 200 V, Impedance (Max) (Zzt): 150 Ohms, Supplier Device Package: DO-214AA (SMB), Power - Max: 2 W, Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 150 V.
Інші пропозиції Z2SMB200
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Z2SMB200 Z2SMB200 Виробник : Diotec Semiconductor z2smb1.pdf Zener Diodes Zener, SMB, 200V, 2W, 5%