Продукція > VISHAY > Z32041412709J6C000
Z32041412709J6C000 VISHAY
150.pdf
Виробник: VISHAY
Category: Power resistors
Description: Resistor: wire-wound; THT; 27Ω; 3W; ±5%; Ø4.8x13mm; -55÷350°C
Type of resistor: wire-wound
Mounting: THT
Resistance: 27Ω
Power: 3W
Tolerance: ±5%
Body dimensions: Ø4.8x13mm
Operating temperature: -55...350°C
Height: 13mm
Diameter: 4.8mm
Quantity in set/package: 500pcs.
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Power resistors, Description: Resistor: wire-wound; THT; 27Ω; 3W; ±5%; Ø4.8x13mm; -55÷350°C, Type of resistor: wire-wound, Mounting: THT, Resistance: 27Ω, Power: 3W, Tolerance: ±5%, Body dimensions: Ø4.8x13mm, Operating temperature: -55...350°C, Height: 13mm, Diameter: 4.8mm, Quantity in set/package: 500pcs..