Продукція > VISHAY / DRALORIC > Z32041436800J2CC06
Z32041436800J2CC06
Z32041436800J2CC06 Vishay / Draloric
Виробник: Vishay / Draloric
Wirewound Resistors - Through Hole 3W 680ohm 5% 6kV Surge
на замовлення 1813 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук