Продукція > ZILOG > Z32AN00NW200SG
Z32AN00NW200SG
Z32AN00NW200SG Zilog
DS0200.pdf
Виробник: Zilog
Description: IC MCU 32BIT ROMLESS 256BGA
Packaging: Tray
Package / Case: 256-LBGA
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 200MHz
RAM Size: 64K x 8
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Oscillator Type: Internal
Program Memory Type: ROMless
Core Processor: ARM9®
Data Converters: A/D 4x10b
Core Size: 16/32-Bit
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 1.71V ~ 3.6V
Connectivity: EBI/EMI, IrDA, SmartCard, SPI, UART/USART, USB OTG
Peripherals: DMA, LCD, Magnetic Card Reader, POR, PWM, WDT
Number of I/O: 76
DigiKey Programmable: Not Verified
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC MCU 32BIT ROMLESS 256BGA, Packaging: Tray, Package / Case: 256-LBGA, Mounting Type: Surface Mount, Speed: 200MHz, RAM Size: 64K x 8, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Oscillator Type: Internal, Program Memory Type: ROMless, Core Processor: ARM9®, Data Converters: A/D 4x10b, Core Size: 16/32-Bit, Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 1.71V ~ 3.6V, Connectivity: EBI/EMI, IrDA, SmartCard, SPI, UART/USART, USB OTG, Peripherals: DMA, LCD, Magnetic Card Reader, POR, PWM, WDT, Number of I/O: 76, DigiKey Programmable: Not Verified.