Продукція > CKE > Z480LA40A
Z480LA40A
Z480LA40A CKE
z480la40a_dat.pdf
Виробник: CKE
Description: VARISTOR 480VMA 640VMD 105WTM 45
Packaging: Box
Package / Case: Disc 14mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 4.5 kA
Energy: 105J
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 858 V
Varistor Voltage (Min): 702 V
Varistor Voltage (Typ): 780 V
Maximum AC Volts: 480 V
Maximum DC Volts: 640 V
на замовлення 325 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис Z480LA40A CKE
Description: VARISTOR 480VMA 640VMD 105WTM 45, Packaging: Box, Package / Case: Disc 14mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 4.5 kA, Energy: 105J, Part Status: Active, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 858 V, Varistor Voltage (Min): 702 V, Varistor Voltage (Typ): 780 V, Maximum AC Volts: 480 V, Maximum DC Volts: 640 V.