Продукція > ZILOG > Z84C0010VEC00TR
Z84C0010VEC00TR
Z84C0010VEC00TR Zilog
ps0178.pdf
Виробник: Zilog
Description: IC MPU Z80 10MHZ 44PLCC
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 44-LCC (J-Lead)
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 10MHz
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C (TA)
Core Processor: Z80
Voltage - I/O: 5.0V
Supplier Device Package: 44-PLCC
Number of Cores/Bus Width: 1 Core, 8-Bit
Graphics Acceleration: No
Part Status: Obsolete
Написати відгук
Description: IC MPU Z80 10MHZ 44PLCC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 44-LCC (J-Lead), Mounting Type: Surface Mount, Speed: 10MHz, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C (TA), Core Processor: Z80, Voltage - I/O: 5.0V, Supplier Device Package: 44-PLCC, Number of Cores/Bus Width: 1 Core, 8-Bit, Graphics Acceleration: No, Part Status: Obsolete.