Продукція > ZILOG > Z8F3281AN024XK
Z8F3281AN024XK
Z8F3281AN024XK ZiLOG
PS0294.pdf
Виробник: ZiLOG
8-bit Microcontrollers - MCU Z8 Encore! XP 32K F6482 Series 44 Pin
на замовлення 669 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC MCU 8BIT 32KB FLASH 44QFP, Packaging: Tray, Package / Case: 44-LQFP, Mounting Type: Surface Mount, Speed: 24MHz, Program Memory Size: 32KB (32K x 8), RAM Size: 3.75K x 8, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Oscillator Type: Internal, Program Memory Type: FLASH, Core Processor: eZ8, Data Converters: A/D 10x12b; D/A 1x12b, Core Size: 8-Bit, Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 1.8V ~ 3.6V, Connectivity: DALI, DMX, I2C, LINbus, SPI, UART/USART, USB, Peripherals: DMA, LVD, POR, PWM, WDT, Supplier Device Package: 44-LQFP (10x10), Part Status: Active, Number of I/O: 36, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції Z8F3281AN024XK
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Z8F3281AN024XK Z8F3281AN024XK Виробник : Zilog PS0294.pdf Description: IC MCU 8BIT 32KB FLASH 44QFP
Packaging: Tray
Package / Case: 44-LQFP
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 24MHz
Program Memory Size: 32KB (32K x 8)
RAM Size: 3.75K x 8
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Core Processor: eZ8
Data Converters: A/D 10x12b; D/A 1x12b
Core Size: 8-Bit
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 1.8V ~ 3.6V