Продукція > ZILOG > Z8F3281QN024XK
Z8F3281QN024XK Zilog
PS0294.pdf
Виробник: Zilog
Description: IC MCU 8BIT 32KB FLASH 44VFQFN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 44-VFQFN Exposed Pad
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 24MHz
Program Memory Size: 32KB (32K x 8)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Oscillator Type: External, Internal
Program Memory Type: FLASH
Core Processor: eZ8
Data Converters: A/D 10x12b SAR; D/A 1x12b
Core Size: 8-Bit
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 1.8V ~ 3.6V