ZC16PD-222-S+
ZC16PD-222-S+ Mini-Circuits
ZC16PD_222_S.pdf
Виробник: Mini-Circuits
Signal Conditioning 16 Ways Power Splitter, 10 - 2200 MHz, 50 Ohm
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 16 WAYS PWRSPLTR, 10 - 2200 MHZ, Packaging: Tray, Package / Case: Module, SMA Connectors, Size / Dimension: 8.500" L x 3.950" W x 0.780" H (215.90mm x 100.33mm x 19.81mm), Insertion Loss: 4.5dB, Specifications: Isolation (Min) 20dB, 2.3 VSWR, 18° Imbalance (Max), Frequency: 10 MHz ~ 2.2 GHz.
Інші пропозиції ZC16PD-222-S+
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ZC16PD-222-S+ ZC16PD-222-S+ Виробник : Mini-Circuits ZC16PD-222-S+.pdf Description: 16 WAYS PWRSPLTR, 10 - 2200 MHZ
Packaging: Tray
Package / Case: Module, SMA Connectors
Size / Dimension: 8.500" L x 3.950" W x 0.780" H (215.90mm x 100.33mm x 19.81mm)
Insertion Loss: 4.5dB
Specifications: Isolation (Min) 20dB, 2.3 VSWR, 18° Imbalance (Max)
Frequency: 10 MHz ~ 2.2 GHz