Продукція > ANGA POW > ZCC108S0YL60RR
ZCC108S0YL60RR
ZCC108S0YL60RR ANGA POW
ZCC_ZFC_Series.pdf
Виробник: ANGA POW
Description: Minimum discharge voltage 2.5V
Tolerance: -20%, +50%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.709" Dia (18.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -30°C ~ 65°C
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 20mOhm
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 65°C
Height - Seated (Max): 2.362" (60.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1000 F
Voltage - Rated: 3.8 V
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: Minimum discharge voltage 2.5V, Tolerance: -20%, +50%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.709" Dia (18.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -30°C ~ 65°C, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 20mOhm, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 65°C, Height - Seated (Max): 2.362" (60.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 1000 F, Voltage - Rated: 3.8 V.