Продукція > ANGA POW > ZCC306S0YG16RR
ZCC306S0YG16RR
ZCC306S0YG16RR ANGA POW
ZCC_ZFC_Series.pdf
Виробник: ANGA POW
Description: Minimum discharge voltage 2.5V
Tolerance: -20%, +50%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -30°C ~ 65°C
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 200mOhm
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 65°C
Height - Seated (Max): 0.630" (16.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 30 F
Voltage - Rated: 3.8 V
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: Minimum discharge voltage 2.5V, Tolerance: -20%, +50%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -30°C ~ 65°C, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 200mOhm, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 65°C, Height - Seated (Max): 0.630" (16.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 30 F, Voltage - Rated: 3.8 V.