Продукція > ANGA POW > ZCC705S0ME11RR
ZCC705S0ME11RR
ZCC705S0ME11RR ANGA POW
ZCC_ZFC_Series.pdf
Виробник: ANGA POW
Description: Minimum discharge voltage 2.5V
Tolerance: -20%, +50%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -30°C ~ 65°C
Termination: PC Pins
ESR (Equivalent Series Resistance): 1200mOhm
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 65°C
Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 7 F
Voltage - Rated: 4.2 V
на замовлення 950 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: Minimum discharge voltage 2.5V, Tolerance: -20%, +50%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -30°C ~ 65°C, Termination: PC Pins, ESR (Equivalent Series Resistance): 1200mOhm, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 65°C, Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 7 F, Voltage - Rated: 4.2 V.