Продукція > ZENDURE > ZD3P65PD-B-US
ZD3P65PD-B-US
ZD3P65PD-B-US Zendure
SuperPort%20S3%20Fixed%20Plug%20Spec%20Sheet.pdf
Виробник: Zendure
Description: SUPERPORT S3 65W WALL CHARGER WI
Packaging: Box
Size / Dimension: 2.56" L x 1.14" W x 1.57" H (65.00mm x 29.00mm x 40.00mm)
Mounting Type: Wall Mount
Type: USB Wall Mount
Termination Style: USB A Receptacle, USB C Receptacle (2)
Battery Chemistry: Mobile Devices
Power - Max: 65W
Charge Time: 2 Hrs
Part Status: Active
Number of Cells: 3
на замовлення 100 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SUPERPORT S3 65W WALL CHARGER WI, Packaging: Box, Size / Dimension: 2.56" L x 1.14" W x 1.57" H (65.00mm x 29.00mm x 40.00mm), Mounting Type: Wall Mount, Type: USB Wall Mount, Termination Style: USB A Receptacle, USB C Receptacle (2), Battery Chemistry: Mobile Devices, Power - Max: 65W, Charge Time: 2 Hrs, Part Status: Active, Number of Cells: 3.