Продукція > ZENDURE > ZD4P90DPD-S
ZD4P90DPD-S
ZD4P90DPD-S Zendure
Zendure_Wall%20Charger_SuperPort%204_Spec%20sheet%20(3).pdf
Виробник: Zendure
Description: ZENDURE SUPERPORT 4 100W DESKTOP
Packaging: Box
Size / Dimension: 4.50" L x 3.90" W x 0.90" H (114.30mm x 99.06mm x 22.86mm)
Mounting Type: Desktop
Voltage - Input: 100 ~ 240VAC
Type: USB Power Bank
Termination Style: USB A Receptacle (2), USB C Receptacle (2)
Battery Chemistry: Mobile Devices
Power - Max: 100W
Voltage - Nominal: 5V ~ 20V, 5V/9V/12V
Charge Current - Max: 5A
Part Status: Active
Number of Cells: 4
на замовлення 568 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ZENDURE SUPERPORT 4 100W DESKTOP, Packaging: Box, Size / Dimension: 4.50" L x 3.90" W x 0.90" H (114.30mm x 99.06mm x 22.86mm), Mounting Type: Desktop, Voltage - Input: 100 ~ 240VAC, Type: USB Power Bank, Termination Style: USB A Receptacle (2), USB C Receptacle (2), Battery Chemistry: Mobile Devices, Power - Max: 100W, Voltage - Nominal: 5V ~ 20V, 5V/9V/12V, Charge Current - Max: 5A, Part Status: Active, Number of Cells: 4.