Продукція > SUPIRIT INC. > ZF120A-1205000
ZF120A-1205000
ZF120A-1205000 Supirit Inc.
4de111_2d2950a4bc494520bce46c92c5b1ef2f.pdf
Виробник: Supirit Inc.
Description: AC/DC WM ADAPTER 12V 60W CLASS 2
Packaging: Box
Size / Dimension: 4.25" L x 1.93" W x 1.22" H (108.0mm x 49.0mm x 31.0mm)
Voltage - Output: 12V
Polarization: Positive Center
Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Cord Length: 47.2" (1.20m)
Operating Temperature: 0°C ~ 40°C
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: Fixed Blade
Approval Agency: cULus, FCC
Form: Wall Mount (Class II)
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 5A
Input Connector: NEMA 1-15P
Region Utilized: North America
No Load Power Consumption: 150mW (Max)
Power (Watts): 60 W
Standard Number: 1310
на замовлення 200 шт:
Написати відгук
Description: AC/DC WM ADAPTER 12V 60W CLASS 2, Packaging: Box, Size / Dimension: 4.25" L x 1.93" W x 1.22" H (108.0mm x 49.0mm x 31.0mm), Voltage - Output: 12V, Polarization: Positive Center, Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Cord Length: 47.2" (1.20m), Operating Temperature: 0°C ~ 40°C, Applications: ITE (Commercial), Input Type: Fixed Blade, Approval Agency: cULus, FCC, Form: Wall Mount (Class II), Efficiency: Level VI, Current - Output (Max): 5A, Input Connector: NEMA 1-15P, Region Utilized: North America, No Load Power Consumption: 150mW (Max), Power (Watts): 60 W, Standard Number: 1310.