Продукція > SUPIRIT INC. > ZF120A-2404000
ZF120A-2404000
ZF120A-2404000 Supirit Inc.
4de111_4ff678fad7da4bddaf18387ea5e6e8df.pdf
Виробник: Supirit Inc.
Description: AC/DC ADAPTER 24V 96W CLASS 2
Packaging: Box
Size / Dimension: 6.02" L x 2.36" W x 1.50" H (153.0mm x 60.0mm x 38.0mm)
Voltage - Output: 24V
Polarization: Positive Center
Output Connector: Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Cord Length: 47.2" (1.20m)
Operating Temperature: 0°C ~ 40°C
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: Cord
Approval Agency: CE, cULus, FCC
Form: Desktop (Class II)
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 4A
Input Connector: NEMA 1-15P
Region Utilized: North America
No Load Power Consumption: 210mW (Max)
Power (Watts): 96 W
Standard Number: 1310
на замовлення 284 шт:
Написати відгук
Description: AC/DC ADAPTER 24V 96W CLASS 2, Packaging: Box, Size / Dimension: 6.02" L x 2.36" W x 1.50" H (153.0mm x 60.0mm x 38.0mm), Voltage - Output: 24V, Polarization: Positive Center, Output Connector: Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Cord Length: 47.2" (1.20m), Operating Temperature: 0°C ~ 40°C, Applications: ITE (Commercial), Input Type: Cord, Approval Agency: CE, cULus, FCC, Form: Desktop (Class II), Efficiency: Level VI, Current - Output (Max): 4A, Input Connector: NEMA 1-15P, Region Utilized: North America, No Load Power Consumption: 210mW (Max), Power (Watts): 96 W, Standard Number: 1310.