Продукція > ANGA POW > ZFC109S0MD10L3
ZFC109S0MD10L3
ZFC109S0MD10L3 ANGA POW
ZCC_ZFC_Series.pdf
Виробник: ANGA POW
Description: Minimum discharge voltage 2.5V
Tolerance: -20%, +50%
Packaging: Bulk
Package / Case: Module
Size / Dimension: 25.61" L x 51.22" W (65.00mm x 130.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -30°C ~ 65°C
Lead Spacing: 0.748" (19.00mm)
Termination: SMD (SMT) Tabs
ESR (Equivalent Series Resistance): 1.5mOhm
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 65°C
Height - Seated (Max): 0.394" (10.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10000 F
Voltage - Rated: 4.2 V
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: Minimum discharge voltage 2.5V, Tolerance: -20%, +50%, Packaging: Bulk, Package / Case: Module, Size / Dimension: 25.61" L x 51.22" W (65.00mm x 130.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -30°C ~ 65°C, Lead Spacing: 0.748" (19.00mm), Termination: SMD (SMT) Tabs, ESR (Equivalent Series Resistance): 1.5mOhm, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 65°C, Height - Seated (Max): 0.394" (10.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 10000 F, Voltage - Rated: 4.2 V.